Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien guva vārtus un rezultatīvi asistēja "Zlin" komandas uzvarā Čehijas čempionāta spēlē, kamēr Andris Džeriņš ar precīzu metienu kaldināja Hradeckrāloves "Mountfield" panākumu.

Bukarta pārstāvētā "Zlin" savā laukumā ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Triņecas "Ocelari" komandu.

Bukarts jau spēles 40. sekundē atklāja cīņas rezultātu. Tāpat latvietis asistēja komandas bieda vārtu guvumā, kad trešā perioda 13. minūtē tika panākts 3:3. Bukartam uzticēja izpildīt arī pēcspēles metienu, taču uzbrucēja mestā ripa ceļu vārtos neatrada.

Bukarts šajā spēlē laukumā bija 24 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku komandas vārtiem. Tāpat viņam divas soda minūtes un neitrāls lietderības koeficients.

Bukarts šosezon septiņās spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr "Mountfield" svētdien savu tribīņu priekšā ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja pērnās sezonas Čehijas čempioni Liberecas "Bili Tygri".

Džeriņš ar vārtu guvumu atzīmējās pirmā perioda 12. minūtē, kad atklāja dueļa rezultātu.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā bija 22 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku komandas vārtiem. Tāpat Džeriņš uzvarēja 18 no 26 iemetieniem, bloķēja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes, maču noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Džeriņš astoņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, kā arī savācis pozitīvu lietderības koeficientu +4.

Ar deviņās spēlēs izcīnītiem 11 punktiem "Mountfield" kopvērtējuma tabulā ieņem devīto vietu, kamēr "Zlin" ar astoņiem punktiem septiņās spēlēs ir 11. pozīcijā starp 14 turnīra komandām.

Bukarts "Zlin" komandai pievienojās pērn novembrī, bet Džeriņš "Mountfield" rindas papildināja starpsezonā. Abi uzbrucēji pirms tam pārstāvēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandu Rīgas "Dinamo".