Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla izšķirošajā, septītajā spēlē trešdien Vašingtonas “Capitals” ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) izbraukumā pārspēja aizvadītās sezonas čempionus Bostonas “Bruins”, izslēdzot viņus no turnīra.

Sērijā līdz četrām uzvarām “Capitals” komanda bija pārāka ar rezultātu 4-3.

Aizvadītajā spēlē pirmos vārtus mača 12. minūtē guva Mets Hendriks, bet otrās trešdaļas 15.minūtē Tailers Seguins rezultātu izlīdzināja. Atlikušajā pamatlaikā vārti netika gūti, tāpēc nācās spēlēt pagarinājumu. Papildlaiks gan ilga vien trīs minūtes, jo trešajā minūtē Džoels Vords ar vārtu guvumu atnesa uzvaru “Capitals” vienībai.

Jau ilgāku laiku zināmi visi Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālisti, bet Austrumu konferencē pusfinālā iekļuvuši tikai Filadelfijas “Flyers” un “Capitals”

Ceturtdien kļūs zināmi arī atlikušie divi Austrumu konferences pusfinālisti, kad izšķirošās, septītās spēles izspēlēs Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” un Ņujorkas “Rangers”, kā arī Ņūdžersijas “Devils” un Floridas “Panthers” vienības.