Vašingtonas "Capitals" pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva panākumu, pārtraucot Kolorādo "Avalanche" uzvaru sēriju, kamēr citā spēlē pie 600. rezultativitātes punkta NHL karjerā tika Džonijs Gudro un palīdzēja Kalgari "Flames" izcīnīt uzvaru.

"Capitals" viesu lomā ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) uzvarēja "Avalanche" hokejistus, kuri bija izcīnījuši uzvaras pēdējās deviņās spēlēs.

Pirmajā trešdaļā viesu komandu vadībā izvirzīja Gārnets Hetavejs, taču neizšķirtu panāca Valērijs Ņičuškins. Otrajā periodā 48. vārtus šosezon guva Aleksandrs Ovečkins, kamēr noslēdzošajā trešdaļā rezultātu vēlreiz izlīdzināja Arturi Lehkonens.

Uzvaru nesošos vārtus mača 51. minūtē guva Markuss Jūhansons.

Citā spēlē Kalgari "Flames" izbraukumā ar rezultātu 5:2 (3:1, 0:1, 2:0) pārspēja Čikāgas "Blackhawks", tiekot pie septītās uzvaras pēdējās astoņās spēlēs.

Uzvarētāju rindās Džonijs Gudro guva divus vārtus, tiekot pie 600. rezultativitātes punkta NHL karjerā. Šosezon "Flames" uzbrucējs 107 aizvadītās spēlēs sakrājis 107 punktus (38+69).

"Blackhawks" labā vārtus guva Tailers Džonsons un Aleks Regula.

Vēl Vegasas "Golden Knights", cīnoties par vietu izslēgšanas spēlēs, savā laukumā ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) piekāpās Ņūdžersijas "Devils", kas Austrumu konferencē ieņem vien 14. pozīciju.

Mājinieku komandā ar precīziem metieniem izcēlās Kīgans Kolesars un Čāndlers Stefensons, kamēr "Devils" uzvaru nodrošināja Neitana Bastiana, Andreasa Jonsona un Jespera Bokvista gūtie vārti.

NHL regulārajā čempionātā komandas šosezon aizvadīs 82 spēles.