Latvijas hokeja čempionāta virslīgas pastarīši HS „Rīga/Prizma” regulārā čempionāta spēlē piektdien ar 7:6 (2:4, 2:0, 3:2) uzvarēja „SMScredit.lv” komandu, kas čempionāta kopvērtējumā atrodas trešajā vietā.

Pēc pirmās trešdaļas „SMScredit.lv” bija vadībā ar 4:2, taču „Rīga/Prizma” otrajā periodā rezultātu izlīdzināja. Trešajā trešdaļā „SMScredit.lv” guva vēl divus vārtus, bet „Rīga/Prizma” pēdējo septiņu minūšu laikā atkal izlīdzināja rezultātu un piecas sekundes pirms spēles beigām guva uzvaras vārtus.

HS „Rīga/Prizma” laba četrus vārtus guva Mārcis Zembergs, divus – Aigars Bērziņš un vienus – Kārlis Brants.

Zaudētājiem šos sešus vārtus guva trīs hokejisti – Atravs Tribuncovs, Jānis Pētersons un Valentīns Feoktistovs.

HS „Rīga/Prizma” svinēja trešo uzvaru šosezon, taču joprojām ir priekšpēdējie čempionāta kopvērtējumā, bet „SMScredit.lv” tas bija piektais zaudējums 15 spēlēs, taču saglabāta trešā vieta kopvērtējumā.