Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otro kārtu ar uzvaru pagarinājumā ceturtdien sāka Kaspara Daugaviņa pārstāvētais klubs Bostonas "Bruins", kas savā laukumā ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) pieveica Ņujorkas "Rangers".

Daugaviņš mačā laukumā nedevās.

Pirmos vārtus otrā perioda 13.minūtē guva slovāku milzis Zdeno Hara, izvirzot "Bruins" vadībā, bet tikai divas sekundes pirms otrās trešdaļas beigām Raians Makdonafs izlīdzināja rezultātu. Pēdējās trešdaļas sākumā jau 14.sekundē Dereks Stepans panāca jau 2:1 "Rangers" labā, taču jau pēc nepilnām trīs minūtēm Torejs Krugs vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Uzvaras vārtus pagarinājuma 16.minūtē "Bruins" labā guva Breds Mārčands.

Sērijas līdz četrām uzvarām nākamā spēle svētdien notiks arī Bostonā, bet tad komandas divus mačus aizvadīs Ņujorkā.