Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē sestdien zaudējumu ar Kasparu Daugaviņu sastāvā piedzīvoja Bostonas "Bruins", bet Vinipegas "Jets" spēlē atkal nepiedalījās Artūrs Kulda.

"Bruins" kārtējā mačā ar 1:2 piekāpās Monreālas "Canadiens". Daugaviņš nospēlēja 6:25 minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Uzvarētājiem vārtus guva Alekss Gaļčenuks un Maikls Raiders, bet "Bruins" rindās vienīgos vārtus guva Daniels Paile.

Tikmēr "Jets" ar 4:1 uzvarēja Filadelfijas "Flyers", pārtraucot piecu zaudējumu sēriju. Kulda kārtējo reizi gatavojās mačam, bet laukumā nedevās. Latvijas izlases aizsargs pēc atgriešanās Ziemeļamerikā tā arī nav piedalījies nevienā NHL spēlē.

Pirmajā periodā Rus;ans Fedotenko vadībā izvirzīja "Flyers", bet "Jets" otrajā periodā guva četrus vārtus, kas nodrošināja uzvaru arī mačā. Vinipegas rindās izcēlās Grants Klitsams, Kails Velvuds, Evanders Keins un Brfaians Litls.