Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda.

“Senators” izbraukumā ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) piekāpās Fīniksas “Coyotes” vienībai.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja sešas minūtes un 47 sekundes, no kurām divas minūtes un 30 sekundes spēlēja mazākumā. Šajā laikā latvietis izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.

Otavas “Senators” labā vārtus guva Daniels Alfredsons un Kriss Nīls, bet uzvarētājiem ar precīziem metieniem izcēlās Šeins Douns, Radims Vrbata un Žilbērs Brulē.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Senators» ar 60 punktiem 52 mačos noslīdēja uz sesto vietu.