Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais Binhemtonas "Senators" Amerikas Hokeja līgā (AHL) trešdien ar uzvaru iesāka Kaldera kausa izcīņas nākamo kārtu, Atlantijas okeāna divīzijas finālu, ar 3:2 izbraukumā uzvarot Portlendas "Pirates".

Šī "Senators" bija pirmā "play-off" uzvara, kas sasniegta spēles pamatlaikā – visas četras pirmās kārtas uzvaras komanda izcīnīja papildlaikā.

Uzvaras vārtus trešās trešdaļas astotajā minūtē guva 23 gadus vecais Zaks Smits, kurš šosezon 55 spēles aizvadījis Otavas "Senators" Nacionālās Hokeja līgas (NHL) klubā.

Pirmos vārtus "Senators" labā guva komandas kapteinis Raiens Kellers, izlīdzinot rezultātu, otros – Bobijs Batlers, izvirzot viesus vadībā ar 2:1, Kolins Stjuarts panāca izlīdzinājumu – 2:2. Pirmos vārtus mājinieku labā guva Maksims Legolts.

Kaspars Daugaviņš šai spēlē izdarīja divus metienus pa vārtiem, rezultativitātes punktus neguva, un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Atgādinām, ka "play-off" pirmajā kārtā "Senators" sērijā ar 4-3 uzvarēja Mančestras "Monarchs", izcīnot trīs uzvaras pēc kārtas.