Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē svētdien divus vārtus guva latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, palīdzot Binghemtonas "Senators" ar 4:1 uzvarēt Norfolkas "Admirals".

Daugaviņš, kurš tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni, otrās trešdaļas 61.sekundē panāca 2:0, bet pēdējā perioda piektajā minūtē – arī 3:0. Visā spēlē viņš izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija "+2".

Vēl vienā spēlē Artūra Kuldas pārstāvētā Čikāgas "Wolves" ar 3:2 uzvarēja Manitobas "Moose". Kulda pie rezultativitātes punktiem netika, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar lietderības koeficientu "+1".