Otru uzvaru Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas otrajā spēlē izcīnīja Binhemtonas "Senators", kuru labā divus vārtus guva latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Spēles sākumā "Senators" bija nonākuši zaudētājos ar 0:2, taču spēja atgūties un izcīnīt uzvaru šai mačā ar 5:3 (0:1, 3:1, 2:1), sagādājot Portlendas "Pirates" otru zaudējumu pēc kārtas viņu laukumā un izvirzoties vadībā sērijā ar 2-0.

Kaspars Daugaviņš guva komandas pirmos un pēdējos vārtus šai spēlē – vispirms viņš otrās trešdaļas trešajā minūtē atklāja rezultātu "Senators" labā, bet piektos vārtus guva četras sekundes pirms spēles beigu signāla, raidot ripu tukšajos "Pirates" vārtus, kad pretinieki bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju cerībā uz rezultāta izlīdzinājumu.

Atgādinām, ka pirmajā "Senators" un "Pirates" spēlē Daugaviņa pārstāvētā komanda uzvarēja ar 3:2.

Nākamās divas Atlantijas okeāna divīzijas finālsērijas spēles notiks Binhemtonas "Senators" laukumā.