Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas "Senators" komanda, kas ar rezultātu 1:4 (0:1. 0:3, 1:0) izbraukumā piekāpās Losandželosas “Kings” vienībai, zaudējot otro maču pēc kārtas.

Daugaviņš šajā spēlē laukumā pavadīja sešas minūtes un 20 sekundes, kas bija otrs mazākais spēles laiks komandā. Viņš divas minūtes un 37 sekundes spēlēja mazākumā, taču metienus pa vārtiem neizdarīja, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficentu –1.

Senators” komandā vienīgos vārtus guva Daniels Alfredsons, bet “Kings” labā precīzi bija Vilijs Mičels, Kails Klifords, Džeks Džonsons, Trevors Lūiss.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Senators" komanda ar 60 punktiem 51 spēlē ieņem piekto vietu.