Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda, kas savā ar rezultātu 2:6 (1:3, 1:2, 0:1) piekāpās Monreālas “Canadiens” hokejistiem.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja sešas minūtes un 17 sekundes, no kurām gandrīz divas minūtes spēlēja mazākumā. Aizvadītajā spēlē latvietis metienus uz vārtiem neizdarīja, bet veica vienu spēka paņēmienu, cīņu noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficentu -1.

“Senators” komandas labā vārtus guva Zaks Smits un Džeisons Speca, bet “Canadiens” vienībā ar precīziem metieniem izcēlās Maiks Kamaljēri, Ēriks Kouls, Larss Ellers, Luī Leblāns, Tomašs Plekanecs un Pernels Karls Sabens.

Šīs sezonas 28 spēlēs Daugaviņš guvis trīs vārtus un izdarījis četras rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficenta –2.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Senators” ar 39 punktiem 37 spēlēs ieņem devīto vietu.