Ar rezultatīvu piespēli Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē piektdien izcēlās latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā Binhemtonas "Senators" komanda ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:1) izbraukumā piekāpās Olbanī "Devils" vienībai.

Daugaviņš rezultatīvi asistēja komandas otro vārtu guvumā, palīdzot otrās trešdaļas ceturtajā minūtē vairākumā ar precīzu raidījumu izcelties Derekam Smitam.

Latvijas uzbrucējs šajā spēlē divas reizes apdraudēja pretinieku vārtus un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šosezon Daugaviņš 36 spēlēs guvis astoņus vārtus un izpildījis 15 rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā spēlē piektdien zaudējumu piedzīvoja arī Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čikāgas "Wolves" komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās Hjūstonas "Aeros" hokejistiem.

Kulda šajā cīņā neizdarīja nevienu metienu pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficents bija negatīvs -1.

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā "Senators" ar 44 punktiem 41 spēlē ieņem piekto vietu Austrumu konferences Austrumu divīzijā. Savukārt "Wolves" komanda ar 47 punktiem 43 spēlēs atrodas pirmspēdējā septītajā pozīcijā Rietumu konferences Rietumu divīzijā.