Rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien izdarīja Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, palīdzot viņa pārstāvētajai Otavas "Senators" komandai izcīnīt uzvaru.

"Senators" savā laukumā ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) pārspēja Karolīnas "Hurricanes" vienību.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 16 sekundes, no kurām sešas minūtes un trīs sekundes spēlējot mazākumā un astoņas sekundes vairākumā. Viņš ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Zakam Smitam gūt "Senators" ceturtos vārtus, kas vēlāk kļuva par uzvaras vārtiem. Tāpat latvietis ar vienu metienu apdraudēja pretinieku vārtsargu.

Vēl Otavas vienībā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Džeisons Speca, bet reizi precīzs bija Deivids Ranbleds. Tikmēr "Hurricanes" vienībā vārtus guva Partiks Dvaiers, Ēriks Stāls un Aleksejs Ponikarovskis.

Šīs sezonas 14 spēlēs Daugaviņš nu jau guvis trīs vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Senators" ar 24 punktiem 23 spēlēs ir 11.pozīcijā.