Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē guva rezultatīvi piespēlēja, bet vārtsargs Ivars Punnenovs atzīmējās ar 24 atvairītiem metieniem.

Daugaviņa pārstāvētā "Bern" savā laukumā pagarinājumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) pieveica Cīrihes "Lions" komandu.

Daugaviņš rezultatīvi piespēlēja Fila Verona pagarinājuma 33. sekundē vairākumā gūtajos uzvaras vārtos.

Latviešu hokejists uz ledus pavadīja 16 minūtes un 55 sekundes, trīs minūtes un 14 sekundes spēlēdamas vairākumā. Viņš vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un uzvarēja piecos no 14 iemetieniem.

Punnenovs atvairīja 24 no 26 pretinieku metieniem, viņa pārstāvētajai Langnavas "Tigers" izbraukumā ar 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) piekāpjoties "Ajoie".

Latvijas vārtsargs atvairīja 92,31% metienu.

Uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" mājās ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pieveica "Fribourg-Gotteron" komandu, trešo spēli pēc kārtas nosargājot savus vārtus neieņemtus.

Ķēniņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 20 sekundes, sešas minūtes un sešas sekundes spēlējot vairākumā un 35 sekundes mazākumā. Viņš vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja sešas soda minūtes un reizi bloķēja pretinieka metienu.

Vēl vienā spēlē zaudējumu piedzīvoja Mika Indraša pārstāvētā "Biel-Bienne", kas izbraukumā ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās "Ambri-Piotta" hokejistiem.

Indrašis spēlēja 16 minūtes un sešas sekundes, trīs minūtes un 32 sekundes no tām spēlējot vairākumā. Viņš trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja sešos no 11 iemetieniem.

Turnīra tabulā "Lausanne" ar 83 punktiem 47 spēlēs ir piektā, "Biel-Bienne" ar 82 punktiem 49 spēlēs ieņem sesto vietu, Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas "Servette" ar 83 punktiem 50 mačos ir astotā, "Bern" ar 65 punktiem 51 cīņā ieņem desmito pozīciju, bet "Tigers" ar 35 punktiem 48 spēlēs ierindojas 12. vietā 13 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par NL čempioniem tika kronēti "Zug" hokejisti.