Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices augstākās hokeja līgas (NL) regulārā čempionāta spēlē.

Daugaviņa pārstāvētā "Bern" mājās ar 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) zaudēja Rapersvīlas-Jonas "Lakers" komandai.

Latviešu hokejists asistēja vārtu guvumā 40 sekundes pirms pirmā perioda beigām, palīdzot panākt 1:1. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 20 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja četros no septiņiem iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Daugaviņš šajā sezonā 30 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles.

"Bern" ar 60 punktiem 48 spēlēs turnīra tabulā ieņem desmito vietu.