Šveices hokeja augstākās līgas (NL) spēlē pirmdien Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš rezultatīvi piespēlēja, palīdzot "Bern" savā laukumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pārspēt "Ajoie" vienību.

Daugaviņš rezultatīvi piespēlēja mača 53.sekundē, kad palīdzēja gūt vārtus Dominikam Kahūnam.

Kopumā Latvijas uzbrucējs laukumā bija 19 minūtes un 34 sekundes, no tām sešas sekundes spēlējot vairākumā un 46 sekundes mazākumā. Daugaviņš izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes, uzvarēja septiņos no desmit iemetieniem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Daugaviņš Šveices čempionātā laukumā devies 28 spēlēs, kurās guvis astoņus vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā "Bern" atrodas desmitajā pozīcijā ar 59 punktiem 45 mačos, kamēr "Ajoie" ir pārliecinoši pēdējā, 13.vietā ar 21 punktu 44 spēlēs.

Iepriekšējā sezonā Nacionālās līgas turnīra finālā Ženēvas "Servette" piekāpās "Zug" hokejistiem.