Nacionālajā hokeja ligā (NHL) savus trešos vārtus sezonā piektdien guva Kaspars Daugaviņš, taču viņa pārstāvētā komanda Otavas "Senators" ar 3:6 (1:4, 1:1, 1:1) piekāpās Pitsburgas "Penguins".

Mača otrajā minūtē Daugaviņš guva spēlē pirmos vārtus. Visā mačā latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 14:01 minūti, nopelnīja labāko lietderības koeficientu komandā "+2", trīs reizes meta pa vārtiem un divreiz pielietoja spēka paņēmienu.

Pēc Daugaviņa gūtajiem vārtiem "Penguins" līdz pirmā perioda vidum panāca 4:1, praktiski izlemjot spēles likteni. Vēl "Senators" labā vārtus guva Džareds Kovens un Ēriks Kondra. "Penguins" labā vārtus guva Kriss Kunics, Tailers Kenedijs, Stīvs Salivans, Jevgeņijs Malkins, Paskāls Dipuī un Ēriks Stāls.

Citā mačā pēc vienas spēles izlaišanas laukumā atkal devās Artūrs Kulda, bet viņa pārstāvētais klubs Vinipegas "Jets" ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) uzvarēja Karolīnas "Hurricanes".

Kulda laukumā bija 11:35 minūtes un viņa lietderības koeficients bija "+1". Tāpat Latvijas izlases aizsargs izdarīja trīs metienus pa vārtiem, divreiz bloķēja pretinieku metienus un divreiz pielietoja spēka paņēmienu.