Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš arī sestdien turpināja rezultativitātes sēriju, vārtus gūstot jau piekto spēli pēc kārtas – šoreiz ar viņa palīdzību Binhemtonas „Senators” Amerikas Hokeja līgas (AHL) čempionātā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) uzvarēja Šarlotas „Checkers”.

Kaspars Daugaviņš guva pirmos vārtus šai spēlē, pretinieku vārtsargu Maiku Mērfiju pārspējot otrās trešdaļas piektajā minūtē, realizējot savas komandas skaitlisko vairākumu. Vēl „Senators” labā vārtus guva Raiens Kellers un Maiks Hofmans, bet vārtsargs Berijs Brasts atvairīja visus 32 pretinieku metienus pa saviem vārtiem.

Binhemtonas „Senators” Austrumu divīzijas kopvērtējumā atrodas piektajā vietā.