Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien nepilnas divas minūtes tikai spēlēja Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā vienība Otavas "Senators" ar 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) pieveica Sanhosē "Sharks".

Daugaviņš nospēlēja 1:52 minūtes, bet laukumā bija mača sākumā, kad "Sharks" guva vienīgos vārtus (Breds Vinčesters), līdz ar to nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu. Kā vēsta Ziemeļamerikas masu mediji, pirmajā periodā Daugaviņš guva kreisās kājas traumu un laukumā vairs neatgriezās.

"Senators" labā divus vārtus guva Kolins Grīnings, bet pa vieniem Kails Tariss un Ēriks Karlsons. "Senators" tā bija pirmā uzvara pār "Sharks" viesos astoņu gadu laikā. Tāpat Daugaviņa komandai tā bija sestā uzvara pēdējās septiņās spēlēs, un komanda ir guvusi punktus 11 no pēdējam 12 spēlēs.