Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien pēcspēles metienu sērijā savu iespēju neizmantoja Kaspars Daugaviņš, tomēr viņa pārstāvētā vienība Otavas "Senators" ar 2:1 pieveica Monreālas "Canadiens".

Pagājušajā ceturtdienā Daugaviņš realizēja izšķirošo pēcspēles "bullīti", palīdzot "Senators" pieveikt Ņujorkas "Rangers", taču šoreiz latviešu uzbrucējs savu iespēju neizmantoja. Piemdienas mačā Daugaviņš laukumā bija 13:44 minūte, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Abus vārtus pamatlaikā komandas guva otrajā periodā. Septītajā minūtē Deivs Džiržinskis vadībā izvirzīja "Senators", bet četras sekundes pirms otrā perioda beigām Andrejs Markovs izlīdzināja rezultātu.

"Senators" februāra sākumā astoņās spēlē piedzīvoja sešus zaudējumus, bet tagad uzvar jau piektajā mačā pēc kārtas.