Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien, debitējot Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL), guva uzvaras vārtus, kamēr Miks Indrašis atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Daugaviņa pārstāvētā Izerolnas "Roosters" sezonas pirmajā mačā mājās ar 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) pārspēja Augsburgas "Panther" hokejistus.

Latviešu uzbrucējs astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca 2:1. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 51 sekundi, divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četros no septiņiem iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Indraša pārstāvētā Šveningeres "Wild Wings" pretinieku laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) uzvarēja Manheimas "Adler".

Indrašis asistēja abos komandas gūtajos vārtos. Latvijas hokejists spēlēja 18 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +2.