Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Filadelfijas "Flyers" un Vankūveras "Canucks" otrdien spēja izcīnīt uzvaras "play-off" otrās kārtas spēlēs, tādējādi panākot katra savā sērijā rezultātu 2-3.

"Flyers" vienība ar rezultātu 4:3 (0:0, 2:1, 1:2, 1:0) pārspēja Ņujorkas "Islanders" hokejistus, kuri joprojām saglabā vadību Austrumu konferences otrās kārtas sērijā.

Trešā perioda ievadā Meta Niskanena raidīta ripa ļāva "Flyers" panākt rezultātu 3:1, taču pamatlaika izskaņā nepilnu divu minūšu laikā "Islanders" rezultātu izlīdzināja. Vispirms precīzu raidījumu izpildīja Broks Nelsons, bet 93 sekundes vēlāk žiglākais pie Kārtera Hārta sargātajiem vārtiem bija Deriks Brasārds.

Spēles papildlaika 13. minūtē Ivana Provorova metienu burzmā vārtu priekšā pielaboja Skots Lotons, tādējādi izraujot "Flyers" komandai uzvaru.

Sērijas sestā spēle Toronto "burbulī" norisināsies ceturtdien.

Savukārt Rietumu konferencē sesto spēli panāca Vankūveras "Canucks" hokejisti, kuri ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pieveica Vegasas "Golden Knights" vienību.

"Golden Knights" hokejistu spiediens vārtos pārvērtās otrā perioda izskaņā, kad mirkļus pēc "Canucks" komandas vārtu stabu norībināšanas skaistu solo gājienu izpildīja Šī Teodors, atklājot spēles rezultātu. Taču nieka 24 sekundes vēlāk Džonatana Millera metienu vārtu virzienā pielaboja Broks Besers, izlīdzinot rezultātu.

Par uzvaras vārtu autoru kļuva 21 gadu vecais zviedrs Eliass Petersons, kurš vārtos pārvirzīja Besera izpildītu metienu no zilās līnijas.

Lielu darba apjomu "Canucks" vārtos paveica Tečers Demko, kurš atvairīja 42 no 43 metieniem. Viņa kolēģim Vegasas komandā Robinam Lēneram atvairīti vien 15 no 17 pretinieku raidījumiem.

Abas komandas sesto reizi Edmontonā tiksies ceturtdien.