Foto: Parahokeja attīstība Latvijā uzņem apgriezienus
Foto: F64

Rīgā risinās Latvijas Para Ledus Hokeja Federācijas (Parahokejs) rīkotā starptautiskā treniņnometne, kurā paralimpiskajai saimei ļauj darboties un praksē iepazīt pagaidām vēl jauno sporta veidu cilvēkiem ar invaliditāti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Treniņnometnē Latvijā ierodas Norvēģijas parahokeja valstsvienības treneris Espens Hedge (Espen Hedge), divi Norvēģijas parahokeja spēlētāji - Lēna Šrēdere (Lena Schrøder) un Mortens Verns (Morten Vaernes), Čehijas valstsvienības treneris Jiri Briža (Jiri Briza) un Itālijas valstsvienības spēlētājs un parahokeja spēlētāju pārstāvis Starptautiskajā paralimpiskajā komitejā Andrea Makri (Andrea Macri).

"Latvijas Para Ledus Hokeja Federācija" 2019.gada janvārī kļuvusi par pilntiesīgu "Latvijas Paralimpiskās komitejas" dalīborganizāciju, tādējādi izpildot atzīšanas procedūru - apliecinot savu piederību parasportam, un izvirzot mērķus 2026.gadā piedalīties kā nācijas izlase Paraolimpisko spēļu disciplīnā – parahokejā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form