Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas ekstralīgas spēlē, viņa pārstāvētajai Brno "Kometa" svinot uzvaru.

"Kometa" savā laukumā ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Česke Budejovices "Madeta Motor" komandu.

Freibergs asistēja komandas otro vārtu guvumā, palīdzot pusotru minūti pirms otrā perioda beigām panākt rezultātu 2:3. Viņš nospēlēja 18 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā spēlē aizsargu Oskara Cibuļska un Uvja Balinska pārstāvētā Litvīnovas "Verva" mājās ar rezultātu 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) piekāpās Prāgas "Sparta".

Uvis Balinskis spēlēja 20 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2, bet Oskars Cibuļskis 18 minūtēs pielietoja vienu spēka paņēmienu, iekrāja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Šosezon Čehijas spēcīgākajā līgā spēlē 14 komandas. Covid-19 pandēmijas dēļ vienības aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu – no diviem līdz septiņiem mačiem.

Freiberga pārstāvētajai komandai šī bija vien otrā spēle. Aizsargs sezonas pirmajā mačā gan guva vārtus, gan atdeva rezultatīvu piespēli.