Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo "Sabres" sestdien atspēlējās un izcīnīja uzvaru regulārā čempionāta spēlē.

"Sabres" savā laukumā ar 4:3 (1:0, 0:2, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Vankūveras "Canucks".

Girgensons šajā spēlē nepiedalījās.

Lai arī "Sabres" pēc pirmās trešdaļas bija iedzinējos, pateicoties Neitana Boljē vārtiem, tomēr pēc 40 minūtēm rezultāts bija 1:2, jo viesiem vārtus guva Luī Ēriksons un Džeiks Virtanens.

Noslēdzošā trešdaļa iesākās neveiksmīgi "Sabres", jo rezultātu 3:1 panāca Eriks Gudbransons, taču mājinieki prata atspēlēties, vārtus gūstot Džefam Skineram un Semam Reinhārtam.

Papildlaikā komandas vārtus neguva, bet pēcspēles metienos meistarīgāka izrādījās "Sabres", kas guva divus "bullīšus", kamēr "Canucks" vienu.

Girgensons šosezon 16 aizvadītajos mačos guvis vienus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles, tikdams pie neitrāla lietderības koeficienta.

"Sabres" ar 20 punktiem 17 spēlēs ieņem trešo vietu Austrumu konferencē, kamēr "Canucks" ar 22 punktiem 18 mačos ir trešajā pozīcijā Rietumos.

Bufalo hokejisti nākamo spēli aizvadīs otrdien, kad savā laukumā uzņems Tampabejas "Lightning".

"Sabres" iepriekšējās septiņas sezonas nav spējusi iekļūt Stenlija kausa izcīņā.