Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda ar rezultātu 2:1 izbraukumā pārspēja Detroitas "Red Wings".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā viņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja trīs spēka paņēmienus, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.

Spēles pirmās trešdaļas 11. minūtē Džeiks Eikels vairākumā guva pirmos vārtus šajā mačā un izvirzīja "Sabres" komandu vadībā. Mača 29. minūtē Mets Mulsons dubultoja viesu komandas pārsvaru, arī realizējot vairākumu, tomēr pēc neilga brīža Tomašs Tatars raidīja vienīgo ripu Bufalo kluba vārtos.

"Sabres" komandas vārtsargs Robins Leners šajā mačā atvairīja 28 no 29 pretinieku metieniem, kļūstot par spēles spožāko zvaigzni.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar 72 punktiem 73 spēlēs ierindojas 14. pozīcijā, joprojām saglabājot teorētiskas iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs.