Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā otrdien latviešu uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar rezultātu 1:0 (0;0, 0:0, 1:0) savā laukumā uzvarēja pašreizējos Stenlija kausa īpašniekus Losandželosas "Kings".

Zemgus Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 19:41 minūti, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divu minūšu noraidījumu par klupināšanu. Latvietis šajā mačā uzvarēja 62 procentos iemetienu, 4:13 minūtes nospēlēja vairākumā, bet 56 sekundes – mazākumā.

"Sabres" labā uzvaras vārtus guva Tailers Eniss, bet vārtsargs Jonass Enrots atvairīja visus 27 pretinieku metienus. Tikmēr "Sabres" paši meta tikai 15 reizes pa "Kings" vārtiem.

Bufalo klubs ar 22 punktiem 28 spēlēs ir NHL Austrumu konferences kopvērtējuma 15.pozīcijā.