Latvijas izlases hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) līdervienība Bufalo "Sabres" piedzīvojusi pirmo zaudējumu mājās 2019./2020. gada sezonā, ar rezultātu 2:3 (2:1, 0:1, 0:0, 0:1) atzīstot Arizonas "Coyotes" komandas pārākumu.

Girgensons spēli pavadīja trešajā uzbrucēju virknējumā, laukumā uzturoties 14:14 minūtes, no kurām 1:47 bija mazākumā. Sev atvēlētajā spēles laikā hokejists izpildīja vienu metienu, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ceturtajā minūtē spēles rezultātu mājinieku labā skaitliskajā vairākumā ar spēcīgu plaukstas metienu atklāja Džeks Eihels. Turklāt septiņas minūtes vēlāk Džefs Skiners ar Markusu Johansonu pretuzbrukumā meistarīgi izspēlēja jau otro Bufalo kluba vārtu guvumu.

Trešdaļas izskaņā Konors Garlands spēja samazināt deficītu viesiem, panākot rezultātu 1:2.

Otrā perioda ievadā labu iespēju gūt vārtus neizmantoja Girgensona virknējuma biedrs Johans Larsons, kurš no tuvas distances nepārspēja Dārsiju Kemperu. Savukārt "Coyotes" vienība savu atbildi veica perioda izskaņā, Karlam Sodebergam skaitliskajā vairākumā sekmīgi pielabojot ripas lidojuma virzienu.

Nākamie vārti pienāca vien pēcspēles metienos, Nikam Šmalcam ar "Sabres' komandas otro mēģinājumu pārspējot Kārteru Hatonu. Keisijam Mitelstedam ar mājinieku trešo metienu bija iespēja rezultātu izlīdzināt, taču viņu apturēja Kempers.

"Sabres" vienība ar 13 spēlēs izcīnītiem 20 punktiem joprojām ieņem pirmo vietu NHL, bet Arizonas "Coyotes" pēc panākuma guvusi jau 15 punktus 11 mačos un ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē.

Bufalo klubs nākamo spēli aizvadīs piektdien, kad tā viesosies pie Vašingtonas "Capitals" vienības.