Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien Zemga Girgensona pārstāvētā un Teda Nolana vadītā Bufalo "Sabres" pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica Vašingtonas "Capitals" vienību, kuras rindās ir viens no pasaules vadošajiem spēlētājiem Aleksandrs Ovečkins.

Girgensons pie rezultativitātes punktiem netika un šoreiz neizpildīja arī "bullīti". Latviešu uzbrucējs nospēlēja 15:51 minūti, metienus pa vārtiem neizdarīja, trīs reizes pielietoja spēka paņēmienu un reizi bloķēja metienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Otrajā periodā Girgensons divreiz izprovocēja pretinieka noraidījumu.

Pamatlaikā abi vārti tika gūti pirmā perioda otrajā pusē. Sākumā 12.minūtē Džeisons Čimera vadībā izvirzīja "Capitals", bet nepilnas divas minūtes pirms trešdaļas beigām Tailers Eniss realizēja "Sabres" skaitlisko vairākumu. Pēcspēles "bullīšos" vienīgo izgājienu realizēja Kodijs Hodžsons.