Latvijas hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien sīvā cīņā ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Kalgari "Flames" vienībai, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.

Girgensonam arī šajā mačā pieklājīgs spēles laiks – 16:31, no tā sešas minūtes, komandām spēlējot nevienādos sastāvos. Vēl viņam viens spēka paņēmiens un negatīvs lietderības koeficients, mīnus 1.

Pirmie vadībā pirmās trešdaļas beigās izvirzījās "Sabres" ar precīzu Džeka Eikela metienu, un šis trauslais pārsvars noturējās līdz pat trešā perioda pēdējai minūtei, kad 56 sekundes pirms pamatlaika beigām Metjū Tkačuks rezultātu izlīdzināja.

Uzvaras vārtus Kalgari "Flames" labā guva Džonijs Gudro pagarinājuma trešajā minūtē.