Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien Nacionālās hokeja līgas mačā nespēja nosargāt divu vārtu pārsvaru un piedzīvoja pārliecinošu neveiksmi.

"Sabres" savā laukumā ar rezultātu 2:7 (2:0, 0:4, 0:3) atzina Kalgari "Flames" pārākumu.

Girgensons uz ledus pavadīja 13 minūtes un septiņas sekundes, no kurām divas minūtes un sešas sekundes spēlēs mazākumā, bet 22 sekundes – vairākumā. Viņš vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, zaudēja vienā iemetienā un tika pie negatīva lietderības koeficienta – 1.

Mājinieki izvirzījās vadībā mača astotajā minūtē, kad vairākumā vārtus guva Teidžs Tompsons. 12. minūtē "Sabres" izdevās dubultot pārsvaru, šoreiz precīzam esot Keisijam Mitlstedam.

Otrajā trešdaļā "Flames" izdevās pilnībā izmainīt spēles gaitu, pirmo astoņu minūšu laikā gūstot četrus vārtus. Mājinieku vārtos ripas raidīja Džeikobs Peletjē, Mikaels Baklunds, Deniss Gilberts un Nazīms Kadri.

Arī noslēdzošajā periodā viesu komanda turpināja dominēt, gūstot vēl trīs vārtus. Divas reizes laukuma saimnieku vārtsargu pārspēja Tailers Tofoli, bet vēl vienu reizi precīzs bija Dilons Dilons Dibē, kurš arī tika pie trīs rezultatīvām piespēlēm.

"Sabres" vārtos Uko Peka Lūkonens tika galā ar 33 metieniem, bet otrā laukuma galā Jākobs Markstrems atvairīja 21 metienu.

Bufalo vienība 56 punktiem 51 spēlē Austrumu konferencē atrodas 11. vietā, kamēr "Flames" ar 60 punktiem 53 spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto pozīciju.