Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā piektdien piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda, kas savā laukumā ar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) piekāpās Vašingtonas "Capitals" vienībai.

Girgensons, joprojām spēlējot ceturtajā maiņā, šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 14% iemetienu. Latvietis šo cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pēc Tīdžeja Ošī un Jakuba Vrana precīzajiem metieniem "Capitals" otrās trešdaļas laikā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet 53.minūtē "Sabres" hokejists Kails Okposo vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Mājiniekiem cīņas turpinājums gan nebija sekmīgs, jo Džons Karlsons un Markuss Jūhansons guva divus bezatbildes vārtus, nodrošinot Vašingtonas vienībai uzvaru.

Šosezon Girgensons 27 spēlēs guvis divus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles, iekrājot negatīvu lietderības koeficientu -4.

"Sabres" komanda šosezon 27 spēlēs tikusi pie 26 punktiem, kas liek ieņemt priekšpēdējo vietu starp 16 Austrumu konferences klubiem. Tikmēr Atlantijas divīzijā Bufalo vienība ir priekšpēdējā, septītajā, pozīcijā.

Tikmēr "Capitals" ar 35 punktiem 26 spēlēs ir Austrumu konferences piektajā vietā.

Nākamo maču "Sabres" aizvadīs otrdien, kad uzņems Losandželosas "Kings" hokejistus.