Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pirdien uzvaru cīņas izskaņā izrāva Zemgus Girgensona pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres", kas ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) pieveica Detroitas "Red Wings".

Girgensons mačā palika bez rezultativitātes punktiem. Latviešu uzbrucējs nospēlēja 14:32 minūtes, trīs reizes pielietoja spēka paņēmienu, divreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija "+1".

Otrā perioda sākumā Breds Ričardss izvirzīja vadībā "Red Wings", kas pārsvaru saglabāja līdz pat pēdējās trešdaļas 16. minūtei. Taču tad "Sabres" rindās 61 sekundes laikā vārtus guva Raians O'Reilijs un Johans Larsons, nodrošinot Bufalo klubam uzvaru mačā.