Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien zaudējumu piedzīvoja latviešu hokejistu Zemgus Girgensona un Ronalda Ķēniņa pārstāvētās komandas.

Girgensona pārstāvētā "Sabres" nespēja gūt vārtus un ar rezultātu 0:3 piekāpās Sentluisas "Blues".

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 18:15 minūtes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 25 procentos iemetienu un spēli noslēdza ar lietderības koeficentu "-2".

Uzvarētājiem vārtus guva Dmitrijs Jaskins, Vladimirs Tarasenko un Džeidens Švarcs.

Tikmēr Ķēniņš un viņa Vankūveras "Canucks" komanda ar rezultātu 1:5 zaudēja Sanhosē "Sharks" hokejistiem.

Ķēniņš šajā mačā laukumā bija 12:41 minūti, izdarot vienu metienu pa vārtiem un bloķējot vienu pretinieku raidījumu. Viņš maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Vienīgos vārtus "Canucks" labā guva Radims Vrbata. "Sharks" komandā precīzi meta Mets Irvins, Melkers Karlsons, Džo Paveļskis, Kris Tīrnejs un Endrū Dežardēns.