Astoto zaudējumu pēdējās deviņās spēlēs trešdien piedzīvojusi Latvijas izlases hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo "Sabres", kas ar 2:4 (1:0, 0:2, 1:2) piekāpās viesiem Toronto "Maple Leafs".

Girgensons spēli aizvadīja Bufalo komandas ceturtajā uzbrucēju virknējumā, laukumā atzīmējoties ar 14:02 minūtēm, no kurām divas latviešu hokejists nospēlēja skaitliskajā mazākumā. Uzbrucējs izpildīja vienu metienu pa vārtiem, veica četrus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas hokejists spēles otrajā periodā gan atzīmējās ar nevajadzīgu divu minūšu noraidījumu, pagrūžot mugurā Toronto hokejistu pie pretinieku vārtiem. "Sabres" vienība šo mazākumu izturēja, neielaižot vārtus.

Spēles rezultātu pirmie atklāja mājinieki, mača 16. minūtē ar vārtiem izceļoties Keisijam Mitelstedam. Toronto gan atbildēja ar trim vārtu guvumiem, pa ripai Kārtera Hatona sargātajos vārtos raidot Austonam Metjūzam, Džonam Tavaresam un Mičam Mārneram.

Nepilnas 15 minūtes līdz trešā perioda beigām Aleksandrs Nīlanders spēja panākt rezultātu 2:3, tomēr Bufalo mēģinājumi atgūties nesekmējās ar vēl vieniem vārtiem. Zaks Haimens 33 sekundes līdz spēles beigām guva viesu ceturtos vārtus, ripu jau raidot tukšos vārtos.

"Sabres" lejupslīdei turpinoties, Bufalo komanda ar 71 punktu 73 spēlēs atrodas vairs vien 12. vietā Austrumu konferencē. Toronto tikmēr ieņem ceturto vietu, pateicoties 94 punktiem 74 spēlēs.

Nākamo maču Bufalo aizvadīs sestdien, kad Monreālā viesosies pie "Canadiens" vienības.