Nacionālajā hokeja līgā (NHL) neveiksmju sēriju trešdien, 16. novembrī, turpināja Zemgus Girgensona pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres", kas ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās Otavas "Senators".

"Sabres" tas bija septītais zaudējums pēc kārtas. Pirms tam astoņās spēlēs Bufalo hokejisti bija guvuši sešas uzvaras.

Girgensons nospēlēja tikai 6:08 minūtes, kas skaidrojams ar gūto traumu. Pagaidām nav zināms par savainojuma nopietnību un, kā vēsta Ziemeļamerikas hokeja apskatnieki, par viņa dalību nākamajās spēlēs lems pēc medicīniskām pārbaudēm.

Latviešu uzbrucējs nospēlētajā laikā nopelnīja divu minūšu noraidījumu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju, trīs reizes pielietoja spēka paņēmienu un uzvarēja vienā no diviem iemetieniem.

"Senators" labā vārtus guva Ostins Vatsons, Breidijs Tkačuks, Alekss DeBrinkats un Tims Štucle. "Sabres" labā vienīgos vārtus guva Teidžs Tompsons, kurš otrajā periodā panāca 1:1.