Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ceturtdien latviešu hokejists Zemgus Girgensons pirmo reizi izkāvās, bet viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar rezultātu 0:5 (0:1, 0:3, 0:1) piekāpās Tampabejas "Lightning".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 18:08 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Viņš uzvarēja 63 procentos iemetienu, 2:32 minūtes nospēlēja vairākumā un 2:07 minūtes – mazākumā. Spēli latvietis noslēdza ar negatīvu lietderības koeficentu "-3".

Tāpat Girgensons piecas minūtes pavadīja uz noraidīto soliņa par kautiņu ar Sedriku Paketu. Tas Latvijas hokejistam bija pirmais kautiņš viņa NHL karjerā.

"Lightning" komandā vārtus guva Radko Gudašs, Stīvens Stemkoss, Brendens Morovs, Džeisons Garisons un Brets Konolijs. Tikmēr "Lightning" vārtsargs Bens Bišops atvairīja visus 13 "Sabres" hokejistu metienus.