Nacionālās Hokeja līgas (NHL) svētdienas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētais Bufalo "Sabres" ar 2:1 pēcspēles metienos uzvarēja Vašingtonas "Capitals", bet latviešu hokejists šoreiz palīdzīgu roku šai uzvarā nepielika.

Girgensons laukumā pavadīja 17 minūtes un 27 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nerealizēja savu "bullīti" pēcspēles metienu sērijā.

Veiksmīgs izrādījās Stīva Ota metiens, kurš atnesa "Sabres" uzvaru.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet pirmie rezultātu atklāja "Sabres" - otrās trešdaļas vidū Drū Stafords pārspēja "Capitals" vārtsargu Filipu Grubaueru.

Vadībā Bufalo komanda noturējās līdz trešā perioda sestajai minūtei, kad Trojs Brūvers rezultātu izlīdzināja. Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienos sekmīgāki izrādījās "Sabres" - ne velti vārtsargs Raiens Millers tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni. Viņš atvairīja gan Aleksandra Ovečkina, gan cita "Capitals" līdera Mihaila Grabovska "bullīšus". Kopumā Millers šai mačā atvairīja 49 metienus.

"Viņš ļoti ātri uztvēra šīs spēles raksturu," savas komandas vārtsargu slavēja "Sabres" galvenais treneris Teds Nolans. "Nedomāju, ka viņš var spēlēt vēl labāk kā šodien."

"Sabres" svētdien uzlaboja savu statistiku - pēdējās sešās spēlēs komanda jau ir izcīnījusi piecas uzvaras.