Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ar spēka cīņu izcēlās latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres" ar 4:5 pēcspēles metienos zaudēja Pitsburgas "Penguins".

Latvietis laukumā nospēlēja 12:31 minūti, bet pie rezultativitātes punktiem netika. Viņa kontā seši spēka paņēmieni, viens metiens pa vārtiem, uzvarēti trīs no četriem iemetieniem, bet hokejista lietderības koeficients bija negatīvs "-1".

Spēles gaitā "Sabres" bija vadībā ar 3:0, taču pēc otrā perioda zaudēja jau ar 3:4. Interesanti, ka trīs no astoņiem vārtiem šajā spēlē gūti mazākumā.

Bufalo komandas labā vārtus guva Mets Moulsons, Raians O'Reilijs, Džeiks Makeibs un Zaks Bogosjans. Savukārt "Penguins" rindās izcēlās Bens Lavdžojs, Konors Šerijs, Toms Kūnakls un Niks Bonino. Pēcspēles metienos "Penguins" uzvarēja ar 2:0, izgājienus realizējot Krisam Letangam un Filam Keselam.