Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres".

"Sabres" savā laukumā ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) piekāpās Floridas "Panthers". Abas komandas Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas viena otra blakus.

Girgensons pēc vienas spēles izlaišanas šajā mačā uz laukuma pavadīja 11:03 minūtes un pa šo laiku izpildīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 25% iemetienu un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Trešās trešdaļas pirmajā minūtē "Sabres" bija nonākusi iedzinējos ar 0:3. Kaut gan Alekss Taks 52. minūtē vienus vārtus atguva, parūpēties par intrigu tā arī neizdevās. "Sabres" piedzīvoja ceturto zaudējumu pēdējo piecu maču laikā.

"Sabres" ar 44 punktiem 42 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ir 11. vietā, kamēr "Panthers" ar iekrājusi par diviem punktiem vairāk un ir pozīciju augstāk.