Girgensonam vārti un divas piespēles 'Sabres' jauno spēlētāju mačā
Foto: Micheline V/RochesterAmericans:: Amerks.com

Jaunais latviešu hokeja talants Zemgus Girgensons jauno hokejistu mačā starp Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandām Bufalo "Sabres" un Karolīnas "Hurricanes" izcēlies ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm.

Savas vienības labā Girgensons guva ceturtos vārtus, palīdzot sevis pārstāvētajai vienībai uzvarēt ar 7:4. Zīmīgi, ka šajā mačā Girgensons bija nozīmēts par kapteiņa palīgu, bet latvietis spēlēja pirmajā maiņā kopā ar zviedru Johanu Larsonu un somu Joelu Armiu.

"Sabres" jauno spēlētāju treneris Čads Kesidijs komandas mājaslapā atklājis, ka Girgensons kopā ar Lāšonu noteikti vēlējušies būt rezultatīvāki, taču abi hokejisti esot kontrolējuši spēli abās laukuma pusēs. "Kad nokļūstam problēmās, šie abi puiši ir tie, kas, izejot laukumā, spēs visu sakārtot."

Jau vēstīts, ka pirms tam Girgensons izpelnījās atzinīgus vārdus arī no Bufalo kluba jauniešu apskatnieka.

Jau ziņots, ka latviešu uzbrucēju iepriekšējā gada NHL draftā "Sabres" izvēlējās ar augsto 14.numuru.

Pagājušo sezonu hokejists aizvadīja Amerikas hokeja līgas (AHL) klubā Ročestras "Americans". Regulārajā sezonā 61 AHL spēlē Girgensons guva sešus vārtus un veica 11 rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -7. Latvietis tika atzīts par visvairāk progresējušo "Americans" spēlētāju.

Tags

Hokejs NHL Sabres Zemgus Girgensons

Comment Form