Latviešu uzbrcējs Zemgus Girgensons atkal izgāja laukumā pēc traumas sadziedēšanas un palīdzēja Bufalo "Sabres" komandai gūt kārtējo uzvaru Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā.

"Sabres" šajā mačā savā laukumā ar 5:1 (0:1, 5:0, 0:0) pārspēja Ņūdžersijas "Devils".

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 41 sekundi, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu, +1.

Triumfāls "Sabres" izdevās otrais periods, kurā Bufalo komanda guva piecus bezatbildes vārtus un 14 hokejisti tika pie rezultativitātes punktiem. "Devils" vārtsargu vidēji ar trīs minūšu intervālu pa reizei pārspēja Džefs Skiners, Sīdžejs Smits, Keisijs Mitelštats, Džeiks Makkeibs un Lorenss Pilū. Smitam un Pilū tie bija pirmie vārti sezonā.

"Sabres" vārtsargs Kārters Hatons atvairīja visus metienus, izņemot vienu, ko izpildīja pretinieku vienīgo vārtu guvējs Bleiks Kolmens.

Ņūdžersijas "Devils" piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas, bet "Sabres" pārtrauca īsu zaudējumu sēriju.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo "Sabres" tagad ieņem sesto vietu.