Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas pēdējā spēlē svētdien, 9. aprīlī, piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres", kas viesos ar 2:4 (1:0, 0:2, 1:2) piekāpās Tampabejas "Lightning".

Girgensons savu ceturto NHL sezonu noslēdza ar nospēlētām 15 minūtēm un 19 sekundēm, vienu metienu pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu. Viņa kontā arī divas soda minūtes, kā arī uzvarēti divi no sešiem iemetieniem.

"Sabres" labā vārtus guva Viljams Karjē un Evanders Keins. "Lightning" rindās ar diviem "goliem" izcēlās Breidens Points, bet pa reize precīzi bija Breidons Kobērns un Viktors Hedmans, kurš sekundi pirms spēles beigām ripu raidīja tukšos vārtos.

Girgensons savā ceturtajā sezonā pasaules spēcīgākajā līgā aizvadīja 75 spēles, guva sešus vārtus un izdarīja deviņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja 16 soda minūtes.