Latvijas hokejists Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda trešdien izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) līdervienību Tampabejas "Lighnting".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 20:54 minūtes, kas bija viens no lielākajiem spēles laikiem starp uzbrucējiem. Viņš šajā mačā izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Pirmā perioda izskaņā Korijs Konačers izvirzīja vadībā "Lightning" vienību, bet astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām Evans Rodrigess spēles rezultātu izlīdzināja. Cīņa nonāca līdz pagarinājuma, kurā vajadzēja nospēlēt tikai minūti un 26 sekundes, kad Džeisons Pominvils guva uzvaras vārtus Bufalo komandas labā.

"Sabres" ar 51 punktu 64 spēlēs ir pēdējā vietā Austrumu konferencē, bet "Lightning" kontā ir 90 punkti 64 spēlēs, kas dod līderpozīciju šajā konferencē.