Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā sestdien ceturto zaudējumu piecās spēlēs piedzīvoja Bufalo "Sabres" komanda, kuras sastāvā spēlē latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.

"Sabres" hokejisti izbraukumā ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Tampabejas "Lightning" hokejistiem.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 13:51 minūti, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, veica vienu bloku un uzvarēja 38% iemetienu. Latviešu uzbrucējs šīs sezonas piecās spēlēs vēl nav ticis pie rezultativitātes punktiem.

Spēles trešajā minūtē Sems Reinharts guva pirmos vārtus, izvirzot vadībā "Sabres" komandu, bet otrā perioda vidū Vladislavs Namestņikovs rezultātu izlīdzināja. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām Alekss Killorns guva "Lightning" komandas uzvaras vārtus.

"Sabres" hokejisti ar piecās spēlēs izcīnītiem diviem punktiem NHL Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem 13.vietu.