Latvijas uzbrucējam Teodoram Bļugeram paliekot ārpus pieteikuma, Vegasas "Golden Knights" komanda 8. aprīlī piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.

"Golden Knights" izbraukumā ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā atzina Dalasas "Stars" pārākumu.

Mača 15.minūtē viesus vadībā izvirzīja Brets Houdens, kurš izmantoja izgājienu pret vārtsargu Džeiku Otingeru. Otrā perioda 13.minūtē pēc ieslidošanas uzbrukuma zonā Joels Kiviranta pārspēja Džonatanu Kviku un panāca 1:1.

Pēcspēles metienos vienīgais savu raidījum realizēja Rope Hincs.

"Stars" uz brīdi nokļuva Centrālās divīzijas līderpozīcijā, kurā vēlāk atgriezās Kolorādo "Avalanche". "Golden Knights" ar 107 punktiem 80 mačos ir pirmā Klusā okeāna divīzijā un arī Rietumu konferencē, gatavojoties Stenlija kausa izcīņai.

Sestdien pieteikumā nebija arī vārtsarga Elvja Merzļikina, kura pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" mājās zaudēja Ņujorkas "Rangers" ar rezultātu 0:4 (0:2, 0:0, 0:2).

Maikls Hatčinsons "Blue Jackets" vārtos tika galā ar 24 no 28 metieniem, bet pretējā laukuma galā Igors Šestjorkins neitralizēja visus 20 metienus.

"Blue Jackets" ar 56 punktiem 79 mačos ir pēdējā vietā gan Austrumu konferencē, gan visā līgā.