Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pirmās kārtas sērijā Lasvegasas "Golden Knights" izcīnīja otro uzvaru.

"Golden Knights" ar rezultātu 4:3 (2:0, 1:3, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Čikāgas "Blackhawks" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca rezultātu 2-0.
Pirmajā periodā Pols Ščasnijs un Tomašs Noseks izvirzīja Lasvegasas komandu vadībā ar rezultātu 2:0, taču otrajā periodā deviņu minūšu laikā Kirbijs Daks un Dominiks Kubāliks rezultātu izlīdzināja. Otrās trešdaļas izskaņa ritēja rezultatīvi un abas komandas guva vēl pa vieniem vārtiem, precīzi metot Markam Stounam un Dilanam Stromam. Pamatlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, bet mača 68. minūtē Reilijs Smits izrāva otro uzvaru "Golden Knigts".

Citā mačā Bostonas "Bruins" ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) zaudēja Karolīnas "Hurricanes", rezultātam sērijā kļūstot neizšķirta 1-1. Uzvaru Karolīnas komanda izrāva pamatlaika pēdējā minūtē, kad precīzi meta Dagijs Hamiltons.

Savukārt Dalasas "Stars" pieveica Kalgari "Flames" ar 5:4 (2:1, 2:1, 1:2) un arī izlīdzināja rezultātu sērijā 1-1. Arī šajā mačā uzvarētāja noskaidrošana notika pēdējā minūtē pamatlaikā, kad precīzs bija Džeimijs Oleksaks.