Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas ceturtajā spēlē Čikāgas "Blackhawks" komanda savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pārspēja Tampabejas "Lightning", sērijā līdz četrām uzvarām panākot rezultātu 2-2.

Šim mačam "Lightning" sastāvā tika pieteikts latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš visu spēli noraudzījās no rezervistu soliņa. Viņš pirmo reizi iekļuva spēles pieteikumā šīgada Stenlija kausa izcīņā. Vārtus sargāja krievs Andrejs Vasiļevskis, atvairot 17 no 19 metieniem, kamēr Bens Bišops nespēlēja kājas savainojuma dēļ.

Spēles pirmais periods aizritēja līdzīgā cīņā, taču neviena komanda vārtus neguva. Otrā perioda septītajā minūtē "Blackhawks" spēlētājs Marians Hosa iesāka uzbrukumu un pēc Patrika Šarpa neprecīzā metiena veiksmīgi nospēlēja Džonatans Tēvzs, gūstot pirmo "golu". Piecas minūtes vēlāk Alekss Kilorns no vārtu priekšas noslēdza teicamu "Lightning" izspēli un izlīdzināja rezultātu.

Spēles 46.minūtē Braiens Sāds pēc Patrika Keina uzvarētā iemetiena izlauzās vārtu priekšā un panāca rezultātu 2:1. Spēles pēdējā minūtē Tampabejas komandai izdevās izveidot pamatīgu ofensīvu un vairākas reizes apdraudēt vārtus, taču ripa spītīgi negāja vārtos. Vislabākā iespēja bija Stīvenam Stemkosam.

Sērijas turpinājumā abas komandas spēkosies Tampabejas komandas mājas laukumā.