Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis trešdien laukumā devās uz maiņu un pēc ilgāka pārtraukuma atgriezās Sirakūzas "Crunch" vārtos, tomēr viņš neglāba komandu no zaudējumu Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa mačā.

Kaldera kausa otrajā kārtā "Crunch" ar rezultātu 2:3 piekāpās Toronto "Marlies", rezultātam sērijā līdz četrām uzvarām kļūstot neizšķirtam 2-2.

Pēc neveiksmīga pirmā perioda "Crunch" treneru korpuss nolēma nomainīt Maiku Makkenu, kurš atvairīja 12 no 15 pretinieku metieniem. Tad laukumā devās Gudļevskis, kurš atlikušajā spēles laikā atvairīja visus 14 pretinieku metienus.

Gudļevskis pēdējo mēnešu laikā spēlējis salīdzinoši reti, un izslēgšanas spēlēs šī viņam bija pirmā spēle. Regulārajā čempionātā viņam 37 spēles, kurās latvietis vidēji ielaida 2,65 vārtus un atvairīja 89,7 % metienu.

Citā Sanhosē "Baracuda", spēlējot bez latvieša Ņikitas Jevpalova, ar 4:3 pagarinājumā pārspēja Sandjego "Gulls" vienību, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1.